Wystrój wnętrz

Dom

Schody i balustrady w domu

Schody i balustrady w domu

Schody to nie tylko funkcjonalna konstrukcja. Schody mogą również być główną atrakcją domu, przydają mu charakteru. Powinny komponować się z niewielkimi pomieszczeniami, bez ograniczania wolnej przestrzeni.

Na rynku poszukiwane są firmy które oferują usługi kompleksowe z dostawą, od pobrania wymiarów do montażu, schodów oraz jednakowo istotnych balustrad. Doceniany przez klientów jest również kontakt z projektantem, z artystą, który zbuduje schody idealne, właśnie do naszego wnętrza, schody oraz balustrady na wymiar. Wiadomo, że tańsze są schody z katalogu, z gotowych modułów, ale czasami potrzebujemy, by były niepowtarzalne, tylko dla nas.

Na jakie schody i nowoczesne balustrady się zdecydować? Jakie schody, który wariant - zabiegowe, bolcowe, kręte, proste, ażurowe i z podstopniami, a być może dywanowe. Schody mogą być lewo - lub prawoskrętne. Z czego mają być zrobione, który materiał można wykorzystać, lite drewno, bądź metal. Które elementy schodów powinny być drewniane, a które metalowe. Równie znaczące dycyzje należy podjąć podczas wyboru balustrad. Możemy dokonać wyboru spośród balustrad z drewna a także zdobywających coraz większą sławę - balustrad metalowych. Balustrady stalowe znamionują się bardzo wysoką wytrzymałością na warunki zewnętrze, są solidne i wyglądają gustownie, można je łączyć z drewnem, a także szkłem.

Kontakt

Redakcja: ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
Tel.: +48606 281 023
E-mail: scholar@sitte.pl