Nauka

Wiedza

Houseboutem w piękny rejs

Houseboutem w piękny rejs

Nic naprawdę nie uspokaja, jak prawdziwy relaks wśród natury. głusza, relaks, subtelna bryza, niedaleko trele ptactwa. A naokoło szum fal, szelest liści, gęstwiny, czy trawy. Dla mnóstwa zapracowanych Polaków to zwieńczenie marzeń. Zwykle pakujemy się w samochód i podróżujemy gdzieś na przepełnione plaże pobliskiego pojezierza. Krzątanina, walka o miejsce na leżak, zamęt, znacząca dystans do hotelu, nic, co można nazwać zupełnym luksusem. A gdyby posiadać taki spokój każdego dnia? Korzystać z uroków pięknej przyrody, dostrzegać oryginalne atrakcyjne regiony, a jednocześnie zagwarantować sobie tak komfortowe warunki, jak w domu? Okazuje się, że kupno czy też nawet wynajem houseboata zapewni nam zaspokojenie wszelkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - łódź mieszkalna

Houseboat to unikatowa łódź. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu żeglarzom pełnej wygody i funkcjonalności. Houseboat dysponuje pomieszczenia, które zostały zaaranżowane w taki sposób, iżby ich elegancki aranżacja a także wysokiej jakości wyposażenie spełniały wymogi standardom wygodnego i estetycznego niewielkiego mieszkania. Oprócz tego wraz z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaprojektowano też strefę relaksu. To wyniesiona fragment pokładu, na którym można postawić leżaki i podziwiać piękne widoki naokoło. Z niewątpliwie wolno stwierdzić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie oczekiwania potencjalnego klienta.

Walory wypoczynku na houseboacie

ze względu na to, że houseboat jest odpowiedni do całorocznego zamieszkania, dopuszcza kompletną autonomię w podróżowaniu. Możesz płynąć po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej albo zwyczajnie zacumować w dowolnym porcie. Dzięki temu kolosalną radość z zamieszkania na łodzi spostrzegą zarówno entuzjaści slow life, jak i ci, którzy chcieliby spędzać czas wielce dynamicznie. Houseboaty, jakie proponuje Eco Boats https://eco-boats.eu są wyposażone także w rowery elektryczne. Wystarczy wobec tego zastopować się na parę godzin, zejść na ląd i zwiedzać zachwycającą okolicę. Wolno przeto śmiało stwierdzić, że żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i nieskrępowany od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest niesłychanie intuicyjne i nie wymaga osobliwych wprawy. Ale w Eco Boats można wynająć houseboata razem z obsługą sternika na kilkudniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa bądź ustalić dowolną trasę.

Houseboaty w nurcie proekologicznym

Coraz bardziej wszechstronne staje się poszukiwanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie przyrody. Nawigowanie houseboatem przynosi możność ciągłego przestawania z przyrodą i to w nader wolnym aspekcie. Można bowiem admirować urok mijanych widoków z pokładu łodzi, a także nie ma przeszkód, by zejść na ląd i przechadzać się pośród zieloności.

Powinno się dodać, że houseboaty, które powstają w stoczni https://eco-boats.eu/houseboat posiadają napęd elektryczny. Świadczy to, że spełniają wysokie wymagania proekologiczne, a jednocześnie są tanie w eksploatacji.

Rejs houseboatem wobec tego to rewelacyjna alternatywa na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Warto już rozważyć o tym, jak zaplanować majówkę lub wakacje. A może w kompletnie pierzchnąć od zgiełku miasta i zamieszkać na łodzi?

Kontakt

Redakcja: ul. Bursztynowa 31
20-576 Lublin
Tel.: +48606 281 023
E-mail: scholar@sitte.pl